Kategorija: Vijesti

Zlatna medalja u kuglanju

Vjeko Vrček, učenik 5.c razreda naše škole, sudjelovao je na državnom prvenstvu u kuglanju za dječake u kategoriji do 13 godina, koje se održavalo u Pakracu i Delnicama.

Vjeko je u dva nastupa srušio najviše čunjeva od svih natjecatelja i tako postao državni prvak te je kući ponio zlatnu medalju.

Čestitamo Vjeki i sretno i dalje!

Pročitajte još

Učenice Ana Barta i Lora Gregurić osvojile 1. mjesta

Učenice Ana Barta i Lora Gregurić osvojile 1. mjesta

Učenice naše škole, članice vjeronaučne grupe viših razreda, sudjelovale su u natječaju za VIII. Susret duhovnog dječjeg stvaralaštva „Cvjetići svetog Antuna“ koji je raspisala župa sv. Antuna Padovanskog iz Čakovca. Ovogodišnja tema natječaja bila je „800 godina...

Skip to content