Kategorija: Vijesti

Predavanje „Čuvajmo prirodu – odvajajmo otpad“

Učenici 3. razreda sudjelovali su u edukativnom predavanju o očuvanju prirode kroz pravilno odvajanje otpada. Tijekom predavanja ponovili su razliku između smeća i otpada, saznali što je recikliranje i zašto je ono važno za očuvanje okoliša, kao i u koje se spremnike razvrstavaju pojedine vrste otpada.

Također su upoznali pojam kompostiranja i način na koji se taj proces odvija, a bilo je riječi i o funkcioniranju reciklažnog dvorišta.

Na samom kraju predavanja učenike je razveselio poseban gost, maskota – svemirko Mirko Reciklirko, koji nas je iznenadio svojim dolaskom.

Učiteljice trećih razreda

Pročitajte još

Učenice Ana Barta i Lora Gregurić osvojile 1. mjesta

Učenice Ana Barta i Lora Gregurić osvojile 1. mjesta

Učenice naše škole, članice vjeronaučne grupe viših razreda, sudjelovale su u natječaju za VIII. Susret duhovnog dječjeg stvaralaštva „Cvjetići svetog Antuna“ koji je raspisala župa sv. Antuna Padovanskog iz Čakovca. Ovogodišnja tema natječaja bila je „800 godina...

Skip to content