Kategorija: Vijesti

Državno natjecanje iz badmintona

U Poreču je održano državno natjecanje iz badmintona na kojem su našu školu ponosno predstavljale učenice 7. razreda: Luna Medved, Kiara Jurinec, Maša Popović i Tija Golub. Učenice su tijekom natjecanja pokazale veliku borbenost, trud i sportski duh. U skupini su ostvarile jednu pobjedu i jedan poraz. Nažalost, to ovaj put nije bilo dovoljno za prolazak u četvrtfinale, ali njihov nastup svakako je vrijedan pohvale.

Sam plasman na državno natjecanje veliki je uspjeh i priznanje za njihov rad, upornost i predanost tijekom cijele školske godine.

Čestitamo Luni, Kiari, Maši i Tiji na velikom uspjehu te im želimo puno sreće i novih sportskih uspjeha u budućnosti!

Mentor: Tajana Stilinović

Pročitajte još

Učenice Ana Barta i Lora Gregurić osvojile 1. mjesta

Učenice Ana Barta i Lora Gregurić osvojile 1. mjesta

Učenice naše škole, članice vjeronaučne grupe viših razreda, sudjelovale su u natječaju za VIII. Susret duhovnog dječjeg stvaralaštva „Cvjetići svetog Antuna“ koji je raspisala župa sv. Antuna Padovanskog iz Čakovca. Ovogodišnja tema natječaja bila je „800 godina...

Skip to content