Radno vrijeme škole

Ponedjeljak - Petak

7.00 - 15.00

ŠPORTSKI REZULTATI

Učenici II. osnovne škole u prvom polugodištu šk. god. 2014./2015. sudjelovali su na brojnim sportskim natjecanjima i ostvarili zapažene rezultate. U gradskoj ligi osnovnih škola iz nogometa, košarke i rukometa učenici nisu uspjeli izboriti plasman na županijsko natjecanje, ali su to uspjeli i u kategoriji djevojčica i u kategoriji dječaka u odbojci. Ponosni na svoj uspjeh, zajedno sa svojim učiteljima tjelesne i zdravstvene kulture Tajanom Stilinović i Dejanom Mašićem, marljivo se pripremaju za županijsko natjecanje u odbojci.

Na županijskim natjecanjima ostvareni su sljedeći rezultati:

• šah – 5. mjesto - Filip Bača, Viktor Divjak, Simon Koljnrekaj, Sven Stanisavljević
  • stolni tenis – 5. mjesto - Dominik Piskač, Matija Janžek, Luka Lekić, Matko Dupor
  • badminton – 6. mjesto – Ivan Kos Grabar, Emanuel Ostoić, Filip Bednjanić, Karlo Benković

Školski športski savez Varaždinske županije bio je organizator županijskoga natjecanja u plivanju školskih sportskih društava osnovnih i srednjih škola, u ženskoj i muškoj kategoriji. Natjecanje se održalo 19.01.2015.godine na Gradskim bazenima Varaždin. U muškoj kategoriji osnovnih škola učenici II. osnovne škole osvojili su 4. mjesto. U ženskoj kategoriji osnovnih škola učenice II. osnovne škole osvojile su 3. mjesto.

Učenice su osvojile 1. mjesto na Županijskom natjecanju u odbojci.

Učenici su osvojili 1. mjesto na gradskom  turniru osnovnih škola u vaterpolu.

Košarkaši petih i šestih razreda osvojili su 1. mjesto na Županijskom natjecanju.

Učenice su osvojile 3. mjesto na Županijskom natjecanju u plivanju.