« Studeni 2018 »

Film Čudo i projekt #BudiFrend
Autor: Ljiljana Inkret-Martinčević, 25. 2. 2018.

Učenici 4. C razreda su sudjelujući u projektu #BudiFrend vezanom uz film Čudo (Wonder) osvojili knjige za školsku knjižnicu. Film je dobio pozitivno stručno mišljenje i preporuku Ministarstva znanosti i obrazovanja RH.

Planirajući odlazak u kino  na projekciju filma Čudo učenici 4. C razreda  su sa svojom učiteljicom Dubravkom Kalinić Lebinec tražili osnovne informacije o filmu.  Uočili su da film prati projekt #BudiFrend uz koji je vezan i nagradni natječaj. Projekt promiče ljubaznost, ravnopravnost i prijateljstvo među učenicima. Odlučili su ostvariti niz projektnih aktivnosti uključujući i izradu plakata s porukom filma/knjige Čudo. Nastalo je osam plakata koji su zajedno s fotoopisom projektnih koraka poslani na natječaj.

Kako izgledao njihov rad na projektu, kakve su plakate napravili i kakvu su nagradu dobili možete pogledati klikom na fotografiju ili na poveznicu #BudiFrend