preskoči na sadržaj

II. Osnovna škola Varaždin

Login
Kalendar
« Srpanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Do polugodišta...

 

   Završna anketa  ZDRAVOKRET

https://docs.google.com/forms/d/1fES8I8nYD5nlLtBb6rF2C9_2JdeUfh_P0OnhqxLnY1s/edit?ts=5ac5f069

ANKETA
Da li ste zadovoljni sa aplikacijom eDnevnik ?



Brojač posjeta

free hit counter
hit counter

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
 

   

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Započinju županijska natjecanja
Autor: Marta Cepanec, 9. 2. 2018.

Nakon provedenih školskih natjecanja, započinju županijska. Učenici naše škole natjecat će se i na županijskoj razini.

U nastavku pročitajte koji su se učenici plasirali na županijsku razinu.


Engleski jezik

Marko Daraboš, 8.d – mentorica Dubravka Pavlić

Anida Halili, 8.d – mentorica Dubravka Pavlić

Franka Šegović, 8.b – mentorica Alenka Trtinjak

Hana Fotak, 8.c – mentorica Dubravka Pavlić

Njemački jezik

Ana Dilger-Pintarić, 8.a – mentorica Marina Pajtlar

Franka Šegović, 8.b – mentorica Marina Pajtlar

Luka Radosavljević, 8.d – mentorica Tanja Klaneček

Matematika

Tamara Vitković, 5.a – mentorica Višnja Ivančan

Andrija Punčec, 5.c – mentorica Višnja Ivančan

Dora Androlić, 5.d – mentorica Ivana Tkalčec

Iva Stanisavljević, 7.c – mentorica Marijana Hunjek

Informatika

ALGORITMI

Jan Pavić, 5.c – mentor Darko Krznar

Mirta Vuković, 8.c – mentorica Ljiljana Inkret-Martinčević

OSNOVE INFORMATIKE

Marko Daraboš, 8.d – mentorica Ljiljana Inkret-Martinčević

Hrvatski jezik

Vilma Ostrongaj, 7.a - mentorica Jasmina Varga

Marija Erceg, 7.a - mentorica Jasmina Varga

Fizika

Zita Božović, 8.d - mentorica Željka Kopić

Katarina Šac, 8.b -mentorica Željka Kopić

Geografija

Jan Pavić, 5.c - mentorica Nikolina Mikulek Slunjski

Fran Kerep, 5.b - mentorica Nikolina Mikulek Slunjski

Andrija Punčec, 5.c - mentorica Nikolina Mikulek Slunjski

Jaka Patafta, 5.d - mentorica Nikolina Mikulek Slunjski

Florijan Lalić, 6.d - mentorica Sanja Posavec

Marko Daraboš, 8.d - mentorica Sanja Posavec

Franjo Milić, 8.c - mentorica Sanja Posavec

Povijest

Marko Daraboš, 8.d - mentorica Sanja Posavec

Franjo Milić, 8.c - mentorica Sanja Posavec

Tehnička kultura

Maketarstvo

Dora Androlić, 5.d

Graditeljstvo

Jan Brckan, 6.d

Robotika

Marko Daraboš, 8.d - mentori Vlatko Đakulović i Ljiljana Inkret-Martinčević

Automatika

Jurica Vukalović, 8.d

Borna Lazar, 7.a

Teo Kos, 8.b

Leon Hlad, 7.a

Franjo Milić, 8.c 

Mentor svim učenicima je Vlatko Đakulović.

Biologija

Marija Erceg, 7.a - mentorica Ana-Maria Beatrice Šikić

Nika Briški, 7.a - mentorica Ana-Maria Beatrice Šikić

Nika Megloba, 7.b - mentorica Irena Bračko- Marčec

Hana Fotak, 8.c - mentorica Irena Bračko-Marčec

Kemija

Emili Kušter, 7.c - mentorica Ksenija Pintarić

Jura Nikšić, 7.c - mentorica Ksenija Pintarić

Lovro Bogović, 8.b - mentorica Ksenija Pintarić

 

Svim učenicima želimo sreću na daljnjim natjecanjima!

Novinarska skupina





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju