preskoči na sadržaj

II. Osnovna škola Varaždin

Login
Kalendar
« Kolovoz 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Do polugodišta...

 

<<<<





GRUPA MEDIJSKA KULTURA




 

 

IZDVOJENO

Brojač posjeta
Ispis statistike od 8. 9. 2021.

Ukupno: 47234
Ovaj mjesec: 821
Ovaj tjedan: 422
Danas: 4
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Učenici koji su udahnuli život likovima mjuzikla „Ljepotica i Zvijer“
Autor: Darko Krznar, 19. 5. 2016.

Raznovrsne uloge, karaktere likova, sukobe, ispreplitanje mašte i zbilje, ljubavi i mržnje, unutarnje borbe, predaje, krhkosti te hrabrosti uvjerljivo su uvježbali i uprizorili učenici naše škole:


Belle (Tia Pikija, 8. c)

Zvijer (Karlo Rosenthal, 7. d)

 

Gaston (Lovro Štefan, 8. c)

Lefou (Jakov Jozić, 6. d) 

Konj Filip (Leon Vuković, 8. d)        

Princ (Franko Bedenik, 8. b)

Čarobnica (Ema Kovačić, 7. c)

Tata/Maurice (Jan Hofer, 7. d)

Svijećnjak/Lummiere (Lucija Uskoković, 7. d)

Čajnik/Gospođa Kamilica (Una Bojanić, 7. d)

Mala šalica 1 (Dora Androlić, 3. d)

Mala šalica 2 (Vida Kos, 3. d)

Sat/Din Don (Klea Čovran, 7. c)

Ruža (Vilma Ostrognaj, Nikolina Cirimotić, Katarina Kos, 5. a, Nika Megloba, Lena Kliček, 5. b)

 

Doktor (Petar Ciglar, 8. c)

Pripovjedači (Leon Vuković, 8. d, Lana Lucija Horvatić, 8. c)

Gospodin 1 (Marija Erceg, 5. a)

Starica/knjižničarka  (Ema Pavlović, 7. b)

Seljo 1 (Tija Klein, 7. b)

Seljo 2 (Nika Briški, 5. a)

Seljo 3 (Ema Pavlović, 7. b)

Seljo 4 (Lora Šimić, 5. b)

Seljo 5 (Marija Erceg, 5. a)

Nosioci predmeta  (Nika Briški, Petar Horvat, 5. a, Luka Hlevnjak, Nela Perković, Lara Dragičević, 5. b)

Mužikaši (Martin Horvat, Petar Horvat, Iva Krišto, Leon Hlad, 5. a)

Škare (Anja Modrić, 7. d)

Dvorjanka 1 (Mia Magaš, 7. d)

Dvorjanka 2 (Hana Mrak, 7. d)

Drvo 1 (Ida Štrok, 7. c)

Drvo 2 (Rebeka Cindrić 5. c)

Drvo 3 (Luka Štumberger, 5. b)

Vukovi (Martin Horvat, Danijel Dvorski, 5. a, Emil Mošocki, Borna Perec, Vito Tepšić, Jakov Gelić, Teo Tuđan, 8. b, Jaka Patafta, Vanja Ožvaltić, 3. d)

Sova (Iva Krišto, 5. a)

Vrana (Milton Orak, 3. d)

Spužva (Jana Sabljak, 3. d)

Češalj (Dora Modrić, 3. d)

Pribor za jelo (Nela Grđan, Tea Redžić, Anja Štajcer, Marta Babok, Dora Tončinić, Pavla Božović, Petra Lozić, 3. d)

 

Veliki zbor (Bela Pavlek, 5. b, Iva Stanisavljević, Lara Krnić, Klara Lazar, Helena Lazar, Emili Kušter, 5. c, Jana Horvat, 6. a, Lora Kelava, 6. b, Ema Zavrtnik, 6. d, Ema Kovačić, Bruno Špac, 7. c, Lara Beata Tomičić, 7. d, Jana Kukulić, Lucija Šemiga, Izabela Perši, Suzana Kolarić, 8. a, Tia Pikija, Lana Lucija Horvatić, 8. c, Flora Lalić, Ivona Krznar, Ivana Makar, Matija Prikratki, Jelena Busija, Marta Vuković, 8. d)

 

Mali zbor (Elena Čumbrek, Paula Horvatić, Lara Kocijan, Lara Gregurić, Dorotea Čmigović 1. b,  Sonja Posavec Kovač, Helena Posavec Kovač, Elizabeta Petreković, 1. c, Gita Sabljak, Edin Alili, Leona Majetić, Bela Ostroški, Dora Patafta, Alexander Dante Sooy, Julijan Kamenić, Luka Grđan, Vito Krišto, Karlo Štager, Roko Čović, 1. d, Marija Gabrijela Posavec, 2. a, Nives Kruhoberec, Tara Kranželić, Anja Premužić, Luka Kozulić, Leon Novosel, Teuta Habek 3. a, Lana Megloba, Anja Puja, Monja Galunić, Izabela Kolarić, 3. b, Arno Brlečić, 3. d, Noela Vukov, Tia Međimurec, 4. a, Tia Levatić, Marija Magdalena Doležal, 4. c, Ana Brlić, Eva Borčot, Ivana Romić, 4. d)

 

Ples u songu „Opet ljudi“ (Nika Briški, Ella Cafuk, Danijel Dvorski, Martin Horvat, Lucija Kokot, Iva Krišto, Leon Hlad, Petar Pascuttini, 5. a)  

 

Hip hop u songu „Naš si gost“ (Cassey Lorraine Cagata, Lana Maravić, Eva Sekulić, Dora Vrus, 1. a, Paula Dragičević, Ana Marija Golec, Alina Tomić, 1. b, Lucija Babić, Lucija Hrupački, Klara Topolnjak, 1. c, Mirta Sajko, Vita Videc, Una Zajec, 1. d, Irma Babić, 2. c, Vito Kišasondi, 3. c, Vanja Ozvatić, 3. d, Jana Ivančević, Lucija Janžek, Vita Novak, Lucija Pavlović, Edo Zemljak Melnjak, 4. c, Nikolina Rešetar, 6. d)

 

Vojnici u songu „Kill the Beast“ (Jura Jež, 1. a, Dino Bilić, Jakov Bogdanović, Rian Bregović, Borna Janušić, Gabrijel Juričić, David Klopotan,  Fran Miko, Mihael Pavlic, Filip Tramburovski, Luka Zavrtnik, 1. c)

 

Orffići (Anatea Behin, Janica Horvat, Petar Zečević, Dominik Lonjak, Vala Jelčić, Rhianna Pavić, Marta Čumbrek, Lara Šantek, 2. b)

Plesna skupina – Valcer (Karla Gasner, Iva Kostanjevec, Katarina Krznar, Reina Lonjak, Mia Pahek, Dina Posavec, Viktoria Šac, Amra Đaferi, 1. a, Ana Dežmarić – Krofak, Iva Nenadić, Marta Nikšić, Lucia Skupnjak, 1.c)

 

Likovna skupina (Elizabeta Krznar, Dorotea Strahinić, Lucija Vitez, 8. c)

                                                                                                                         Učitelji voditelji skupina





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju