« Kolovoz 2022 »

<<<<

GRUPA MEDIJSKA KULTURA

IZDVOJENO

Ispis statistike od 8. 9. 2021.

Učenici sedmih razreda dio su projekta VrtimZdraviFilm
Autor: Ljiljana Inkret-Martinčević, 21. 12. 2015.

VrtimZdraviFilm dio je globalne Nestlé inicijative pod nazivom Nestlé HealthyKids Global Programme, kojemu je cilj educirati učenike sedmih razreda o važnosti pravilne prehrane i važnosti bavljenja tjelesnom aktivnošću.

U sklopu istoga učitelj tjelesne i zdravstvene kulture Dejan Mašić održao je predavanja na satovima razrednika, tjelesne i zdravstvene kulture za učenike sedmih razreda II. osnovne škole u Varaždinu.

Učenici su ispunjavali anketne upitnike prije i poslije predavanja o pravilnoj i zdravoj prehrani.

U sklopu projekta provodit će se natjecanje među školama u kategorijama – znanje, sport, video uradak. Škole koje ostvare najbolje rezultate u navedenim kategorijama osvajaju nagrade u visini od 2000  kuna (prijenosno računalo, sportsku opremu, video opremu).

Škola koja ostvari najveći pomak u znanju, a koji će biti određen evaluacijom ispunjenih anketnih upitnika od strane Hrvatskoga zavoda za javno zdravstvo, osvaja nagradu u kategoriji znanja.

Škola koja preda najbolji video uradak, prema ocjeni stručnog žirija osvaja nagradu u kategoriji video uratka.

Škole koje ostvare najbolje rezultate na završnici Državnog prvenstva školskih sportskih društava u atletici za osnovne škole (što nisu nužno škole koje su u projektu ove godine) osvajaju nagradu u kategoriji sport.

Novinarska skupina