preskoči na sadržaj

II. Osnovna škola Varaždin

Login
Kalendar
« Kolovoz 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Do polugodišta...

 

<<<<





GRUPA MEDIJSKA KULTURA




 

 

IZDVOJENO

Brojač posjeta
Ispis statistike od 8. 9. 2021.

Ukupno: 47334
Ovaj mjesec: 921
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Dodjela diploma najboljima na Gospodarskoj školi Varažždin
Autor: Darko Krznar, 15. 6. 2012.

Učenici II. osnovne škole Varaždin zajedno sa svojim mentorima 13. lipnja 2012. u dvorani Gospodarske škole Varaždin sudjelovali su svečanoj dodjeli diploma i priznanja najboljim učenicima osnovnih i srednjih škola Varaždinske županije za ostvarene uspjehe na županijskoj, međužupanijskoj i državnoj razini natjecanja u školskoj godini 2011. / 2012.


Na državnim je natjecanjima sudjelovalo ukupno 292 učenika iz Varaždinske županije te su osvojili 43 prvih mjesta, 66 drugih mjesta te 52 trećih mjesta. Na županijskoj razini natjecanja sudjelovalo je gotovo 3300 učenika te 250 sportskih ekipa.

           Diplome i priznanja učenicima i mentorima dodijelili su župan Varaždinske županije Predrag Štromar te zamjenici župana mr.sc. Blanka Glavica Ječmenica i Milan Pavleković.    

          II. osnovnu školu Varaždin predstavljali su sljedeći učenici i njihovi mentori:

Ime i prezime učenika

  Razred

 

Ime i prezime mentora

 

Područje natjecanja

 

ŽR

 

MR

 

DR

 

Leon Halić

 

8.

 

Alan Dedić

 

astronomija

 

1.

 

 

 

Vida Sever

 

5.

 

Alan Dedić

 

astronomija

 

1.

 

 

4.

 

Ilija Srpak

 

6.

 

Alan Dedić

 

astronomija

 

1.

 

 

6.

Sven Stanisavljević

 

5.

Nikolina Mikulek

            

geografija

  

1.

 

 

Borna Bregović

 

6.

 

Sanja Posavec

 

geografija

 

1.

 

 

11.

 

Tin Rogina

 

6.

 

Sanja Posavec

 

geografija

 

1.

 

 

13.

Robert Langus

 

8.

Mirjana Halusek

Županijska smotra LiDraNo 2012.

 

1.

 

 

 

Jakov Benjak

 

8.

Vlatko Đakulović

 

mladi tehničari-smotra

 

1.

 

 

sudjelovanje

Tamara Posavec

 

7.

Stjepan Androlić

mladi tehničari P-fotoamateri

 

1.

 

 

13.

 

ekipa

 

Zdenko Matijašić

 

u rukometu - dječaci

 

1.

 

 

6.

 

ekipia

 

Zdenko Matijašić

 

u šahu - dječaci

 

1.

 

 

 

ekipa

 

Zdenko Matijašić

 

u plivanju - dječaci

 

1.

 

 

          Na svečanosti dodjele diploma nastupili su učenici Glazbene škole Varaždin, svjetski prvak u twirlingu Tihomir Bendelja te tamburaški sastav iz Elektrostrojarske škole.

Svi učenici i mentori zajednički su fotografirani za „Najbolju fotografiju” za školsku godinu 2011. / 2012.

Mirjana Halusek, prof.





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju