preskoči na sadržaj

II. Osnovna škola Varaždin

Login
Kalendar
« Svibanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Do polugodišta...

 

<<<<





GRUPA MEDIJSKA KULTURA




 

 

IZDVOJENO

Brojač posjeta
Ispis statistike od 8. 9. 2021.

Ukupno: 39559
Ovaj mjesec: 3940
Ovaj tjedan: 1244
Danas: 23
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Učenici koji će predstavljati Školu na županijskoj razini natjecanja
Autor: Ljiljana Inkret-Martinčević, 3. 3. 2022.

                U proteklima tjednima većinom su završila školska natjecanja i učenici su se u velikome broju iz svih predmeta uspjeli plasirati na županijsku razinu natjecanja. Čestitke svima učenicima i mentorima na sudjelovanju, marljivome radu tijekom godine i postignutima rezultatima.


Hrvatski jezik

Učenice pozvane na županijsku razinu natjecanja iz Hrvatskoga jezika:  

Dora Patafta, 7. d  

                                       Mentorica: Jasmina Varga  

Karla Gasner, 7. a 

                                       Mentorica: Maja Šmic 

 

Kemija

Učenici koji su se plasirali na županijsko natjecanje iz Kemije:

Luka Grđan, 7. d

Roko Čović, 7. d 

Jan Levatić,7. c

                                       Mentorica: Ksenija Pintarić

Matematika
Na županijsko natjecanja iz Matematike plasirala se učenica Tena Fischer, 4. c

                                     Mentorica: Dubravka Kalinić-Lebinec.

Astronomija
Učenici koji će predstavljati Školu na županijskoj razini iz Astronomije:

Iva Grabarić, 5. c

Andrej Popović, 5. b

Jakov Bogdanović, 7. c

Luka Grđan, 7. d

                                       Mentor: Alan Dedić

Njemački jezik
Na županijsko natjecanje Njemačkoga jezika pozvano je četvero učenika:
Lucija Rogek, 8. d (kategorija I, lista A)
                                       Mentorica: Lana Hutinski
Irma Babić, 8. c (Kategorija I, Lista A)
Fran Keretić, 8. c (Kategorija I, Lista A)
Matej Vitković, 8. c (Kategorija I, Lista A)
                                       Mentorica: Tanja Klaneček
 

Fizika

Učenici koji su dobili poziv za sudjelovanje na županijskome natjecanju iz Fizike.

Dora Kukec, 8. b

Dina Posavec, 7. a

Franko Prikratki, 8. c

Tajana Medved, 8. c

                                       Mentorica: Željka Kopić

Biologija

Na županijsko natjecanje Biologije pozvani su sljedeći učenici:

Irma Babić, 8. c

Irma Cikač, 8. c

Tajana Medved, 8. c

Luka Grđan,7. d

                                      Mentor: Ernest Habek

Učenicima i njihovima mentorima želimo uspjeha i sreće u daljnjemu natjecanju.

                                                                                          Novinarska skupina





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju