7.00 - 15.00

Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Rukometaši prvi u natjecanju Gradske lige osnovnih škola
Autor: Ljiljana Inkret-Martinčević, 12. 11. 2021.

Za prvenstvo Gradske lige osnovnih škola grada Varaždina u rukometu za dječake prijavile su se sljedeće škole: I., II., III., IV., V., VI. i VII. osnovna škola Varaždin.

Učenici naše škole 28. listopada 2021. godine u grupnom su natjecanju u dvorani VI. OŠ pobijedili vršnjake V. OŠ rezultatom 17:9 i rukometaše VI. OŠ 17:3.

Odlični rezultati odveli su rukometaše na finalno natjecanje koje se održalo 11. studenoga 2021. godine u dvorani VII. OŠ gdje su naši učenici u polufinalu pobijedili vršnjake VII. OŠ, a u finalu učenike IV. OŠ rezultatom 19:17 i osvojili prvo mjesto i plasman na županijsko natjecanje.

Rukometaši koji predstavljaju II. osnovnu školu su: Ivan Kenth Sasan, Filip Majdak, Lovro Horvat, Filip Fošnar, Aleksander Dante Sooy, Dorijan Slunjski, Gabrijel Juričić, Jura Horvat, Rene Dulikravić, Roko Kolarić, Denis Jelić, Fabijan Bojanić Morandini.

Čestitke za veliki uspjeh učenicima i mentoru.

Mentor: Dejan Mašić